МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МАЛЬТІЙСЬКОГО ОРДЕНУ

Link

Share Button

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МАЛЬТІЙСЬКОГО ОРДЕНУ

Фра Метью Фестінг, Великий Магістр Ордену: “Ми хотіли б скористатися цією можливістю, щоб обмінятися досвідом і повчитися один у одного».

7 лютого 2013 р. у Римі відкрилася Міжнародна конференція Мальтійського Ордену. В центрі уваги цього форуму – духовність, зв’язки та дипломатія. У заході взяли участь члени Орденського уряду, посли багатьох держав світу, національні лідери та представники міжнародних організацій з усьому світу. Метою конференції, організованої з нагоди 900-річчя затвердження Ордену Папою Римським
Пасхалієм II, стало висвітлення багатьох проектів, здійснюваних у понад 120 країнах, де Орден має представництва, та визначення подальших кроків Ордену у своєму гуманітарному та духовному розвитку. “Важлива мета на майбутнє,” – зазначив Великий Магістр Метью Фестінг, – ” це досягнення єдності між цілями і діями, і духовної єдності теж”.
На сьогоднішній день Мальтійський Орден завдяки значним обсягам медичної та гуманітарної діяльності стоїть в одному ряду з такими міжнародними організаціями, як Товариство Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Всесвітня організація охорони здоров’я.

 

 

 

 

 

Детальніше про конференцію
Про відзначення 900-річчя Ордену