У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ДОНОРА

Link

Share Button

У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ДОНОРА

22 лютого 2013 в приміщенні Київського обласного центру крові (м. Біла Церква) проведено День донора, присвячений Міжнародному дню дітей, хворих на рак. У заході взяли участь 206 чоловік, у тому числі 150 студентів Білоцерківського медичного коледжу, 20 студентів Білоцерківського аграрного університету та 36 молодих активістів Партії регіонів України. Мета заходу була справді благородною – лікарі центру здійснили забір крові на благодійній основі для дітей, хворих на онкогематологічні захворювання. На заході були присутні представники обласного Товариства Червоного Хреста, які відзначили молодих донорів подяками та пам’ятними подарунками.

Докладніше

 

 

 

Продовжуються виїзні консультації дітей Київщини співробітниками Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова

Link

Share Button

Продовжуються виїзні консультації дітей Київщини співробітниками Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова.
Відповідно до затвердженого графіку, проведено виїзди 20 лютого до  Вишгородської та 21 лютого – до Васильківської центральної районної лікарні. Детально оглянуто 51 дитину з вродженими вадами серця. Сімох дітей запрошено для дообстеження в інституті та проведення оперативного втручання.
Докладніше

22 ЛЮТОГО У БІЛІЙ ЦЕРКВІ – ДЕНЬ ДОНОРА

Link

Share Button

22 ЛЮТОГО У БІЛІЙ ЦЕРКВІ – ДЕНЬ ДОНОРА
22 лютого 2013 з 8.00 в приміщенні Київського обласного центру крові (м. Біла Церква, бульвар 50-річчя Перемоги, 171) відбудеться День донора, в якому візьмуть участь понад 120 студентів Білоцерківського медичного коледжу. Департамент охорони здоров’я Київської облдержадміністрації запросив всіх небайдужих долучитися до цієї доброї справи.
Докладніше