З НОВИМ РОКОМ!

Link

Share Button

Дорогі друзі, з Новим роком! Бажаю Вам бути здоровими та щасливими!

My dear friends, Happy New Year! I wish you be healthy and happy!

Mes chers amis, Happy New Year! Je vous souhaite d’être en bonne santé et heureux!

Mis queridos amigos, Feliz Año Nuevo! Deseo que usted sea sano y feliz!

Дорогие друзья, с Новым годом! Желаю Вам быть здоровыми и счастливыми!

我親愛的朋友,新年快樂!祝你健康快樂!

أصدقائي الأعزاء، سنة جديدة سعيدة! أتمنى لك أن تكون صحية وسعيدة!

ЖИТТЯ, СМЕРТЬ, БЕЗСМЕРТЯ – ПОГЛЯД МЕДИКО-БІОЛОГІЧНИЙ, РЕЛІГІЙНИЙ, ФІЛОСОФСЬКИЙ

Link

Share Button

ЖИТТЯ, СМЕРТЬ, БЕЗСМЕРТЯ – ПОГЛЯД МЕДИКО-БІОЛОГІЧНИЙ, РЕЛІГІЙНИЙ, ФІЛОСОФСЬКИЙ

Над питаннями життя, смерті, безсмертя замислювалися багато людей. Серед них – відомі мислителі, вчені Аристотель, Фрейд, Мечников, Богомолець, Вернадський, Вікрамасінгх. Не секрет, що в процесі пошуку відповіді на ці глобальні питання вдається знаходити й цілком прагматичні рішення деяких прикладних проблем охорони здоров’я.
У філософській статті, написаній і опублікованій 2009 року, більше поставлено питань, ніж дано відповідей.
Зараз цих питань стало ще більше…
ФІЛОСОФСЬКІ ТА МЕДИЧНІ АСПЕКТИ ПРОБЛЕМИ БЕЗСМЕРТЯ (повний текст статті)

УКЛАДЕНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Link

Share Button

УКЛАДЕНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Укладено двосторонній Меморандум  (Київський клуб, Дитячий Центр Здоров’я ім. Анни Мазуренко) про співпрацю у сфері громадського здоров’я.

Дитячий Центр Здоров’я ім. Анни Мазуренко є закладом з інноваційною моделлю інтегрованої превентивної допомоги дітям та сім’ям, що поєднує роботу дитячої поліклініки, центру розвитку дитини та освітнього центру громадського здоров’я.

Клінічні протоколи та освітні програми Центру мають сучасні науковообґрунтовані стандарти допомоги, що спрямовані на гармонійний розвиток як фізичного, так і психічного здоров’я дитини.

Створення інноваційного дитячого центру здоров’я стало можливим завдяки грантової підтримки канадського фонду Анни Мазуренко та тривалої фахової співпраці з Українською Федерацією Америки.

ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС З МЕДИЧНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ MED&PSY REHAB

Link

Share Button

30-31 жовтня 2017 року у місті Києві відбувся перший в Україні Міжнародний конгрес з медичної та психологічної реабілітації Med&Psy Rehab, співорганізаторами якого виступили  Київський клуб та Українська асоціація лікарів-психологів за активної участі Національної академії медичних наук України, Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України,Української військово-медичної академії, Українського товариства фізичної та реабілітаційної медицини.
Наш захід зібрав загалом понад 300 учасників, серед яких представники Адміністрації Президента України, Офісів Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в антитерористичній операції, та Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Національної академії медичних наук України, Української військово-медичної академії, медичних, класичних та силових вищих навчальних закладів, практичні лікарі різних спеціальностей та психологи, представники громадської платформи «Smile for Ukraine», волонтерських та благодійних організацій.


Під час дводенного форуму було обговорено організаційні засади побудови системи надання медичної та психологічної реабілітації в Україні, способи відновлення якості життя онкологічного хворого, питання медичної та психологічної реабілітації в практиці силових відомств, роль психіатрії та медичної психології в сучасній системі охорони психічного здоров’я та психологічній реабілітації, сучасні підходи до неврології та нейрореабілітації, комплексної реабілітації кардіологічних хворих, питання реабілітації в стоматології, хірургії, щелепно-лицевій та пластичній хірургії, трихології.
В рамках Конгресу Med&Psy Rehab також відбувся круглий стіл «Міжсекторальний мультидисциплінарний підхід до медичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій».
У форматі постконгресу 1 листопада проведено майстер-клас «Сугестивні техніки в роботі з людьми, що пережили травмуючі події. Метод біосугестії».

Резолюція Конгресу Continue reading