Link

Share Button

ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я ЧЕРКАЩИНИ РОЗВИВАЄТЬСЯ

14 травня у прес-центрі Черкаської обласної державної адміністрації відбувся спільний круглий стіл стосовно розгляду ключових досягнень та проблемних питань розвитку громадського здоров’я в області. У заході взяли участь представники Центр громадського здоров’я МОЗ України на чолі з Віктором Ляшком, Директорату громадського здоров’я МОЗ України (Ігор Поворозник), заступник начальника управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова, голова комісії з питань охорони здоров’я Черкаської обласної ради Віктор Парамонов, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, головні лікарі обласних закладів охорони здоров’я, представники ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”, фахівці ОДА та виконавчого апарату облради, представники громадських організацій. Окрема вдячність – голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Вельбівцю, який працював з нами до кінця заходу, виявляв жвавий інтерес і взяв надзвичайно активну участь у обговоренні практичних питань побудови системи громадського здоров’я Черкащини. Було досягнуто принципової спільної позиції щодо створення регіонального центру громадського здоров’я, обговорено основні кроки щодо подальшого його розвитку.
Також було зроблено короткий моніторинговий візит до Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, який виконує в області пілотний проект розвитку регіональних систем громадського здоров’я RSSH, познайомилися з можливостями лабораторії та багато спілкувалися з працівниками про зміни в охороні здоров’я, що відбуваються.
Наслідком цього візиту стало прийняття 30 травня рішення Черкаської обласної ради про створення комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради».