РЕГУЛЯТОРНИЙ ОРГАН ФРАНЦІЇ AFSSAPS ДОЗВОЛИВ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕРОРАЛЬНОГО ПРЕПАРАТУ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АКНЕ

Share Button

РЕГУЛЯТОРНИЙ ОРГАН ФРАНЦІЇ AFSSAPS ДОЗВОЛИВ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕРОРАЛЬНОГО ПРЕПАРАТУ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ АКНЕ

Як повідомляє прес-служба Державної служби України з лікарських засобів, Управління з санітарного контролю за лікарськими засобами Франції (L’Agence française de sécurité sanitaire des produits de santé — AFSSAPS) дозволило застосування для лікування акне перорального препарату Diane-35/Діане-35 (ципротерону ацетат)  німецької фармацевтичної компанії «Bayer AG» після 8-місячної перерви. Інформація про це опублікована на сайті Reuters.

У липні 2013 року Європейська Комісія визнала даний лікарський засіб безпечним для застосування.

Регуляторний орган Франції AFSSAPS призупинив обіг препарату Diane-35 через те, що з його застосуванням були пов’язані чотири летальні випадки за 25 років.

Ципротерону ацетат блокує рецептори андрогенів і зменшує явища андрогенізації у жінок (збільшення вироблення шкірного сала, росту волосся за чоловічим типом, випадання волосся на голові). На тлі лікування препаратом зменшуються прояви вугрового висипу, попереджається поява нових вугрів. Поряд з антиандрогенними властивостями, ципротерону ацетат має гестагенну активнісь, що зумовлює гальмування овуляції і відповідно контрацептивний ефект.