РЕКОМЕНДАЦІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО ОРГАНУ КАНАДИ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ

Share Button

РЕГУЛЯТОРНИЙ ОРГАН КАНАДИ ВИДАВ НОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ

Департамент охорони здоров’я Канади (Health Canada) проінформував про нові рекомендації стосовно безпечного застосування лікарського засобу для лікування ВІЛ-інфекції. Про це повідомляється на сайті Canadian Health Products and Food Branch Inspectorate, інформує прес-служба Державної служби України з лікарських засобів.

Препарат Telzir – фосампренавір кальцію (fosamprenavir calcium) – показаний для лікування ВІЛ-інфекції в поєднанні з іншими антиретровірусними лікарськими засобами у дорослих та дітей із 6 років.

Департамент охорони здоров’я Канади повідомляє працівникам охорони здоров’я та пацієнтам про те, що фосампренавір кальцію не повинен поєднуватися з антиаритмічними препаратами аміодароном, лідокаїном (системно) та хінідином, оскільки це може викликати розвиток серйозних небезпечних для життя побічні реакції, наприклад, порушення серцевого ритму (аритмія).

Крім того, Telzir не можна призначати разом із делавідріном (delavirdine) – препаратом, який також застосовується для антиретровірусної терапії, оскільки фосампренавір кальцію зменшує його ефективність.
За дорученням Департаменту охорони здоров’я Канади виробник додав відповідні зміни в інструкцію до застосування Telzir.

За інформацією прес-служби Держслужби України з лікарських засобів