ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС З МЕДИЧНОЇ ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ MED&PSY REHAB

Share Button

30-31 жовтня 2017 року у місті Києві відбувся перший в Україні Міжнародний конгрес з медичної та психологічної реабілітації Med&Psy Rehab, співорганізаторами якого виступили  Київський клуб та Українська асоціація лікарів-психологів за активної участі Національної академії медичних наук України, Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України,Української військово-медичної академії, Українського товариства фізичної та реабілітаційної медицини.
Наш захід зібрав загалом понад 300 учасників, серед яких представники Адміністрації Президента України, Офісів Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в антитерористичній операції, та Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Національної академії медичних наук України, Української військово-медичної академії, медичних, класичних та силових вищих навчальних закладів, практичні лікарі різних спеціальностей та психологи, представники громадської платформи «Smile for Ukraine», волонтерських та благодійних організацій.


Під час дводенного форуму було обговорено організаційні засади побудови системи надання медичної та психологічної реабілітації в Україні, способи відновлення якості життя онкологічного хворого, питання медичної та психологічної реабілітації в практиці силових відомств, роль психіатрії та медичної психології в сучасній системі охорони психічного здоров’я та психологічній реабілітації, сучасні підходи до неврології та нейрореабілітації, комплексної реабілітації кардіологічних хворих, питання реабілітації в стоматології, хірургії, щелепно-лицевій та пластичній хірургії, трихології.
В рамках Конгресу Med&Psy Rehab також відбувся круглий стіл «Міжсекторальний мультидисциплінарний підхід до медичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій».
У форматі постконгресу 1 листопада проведено майстер-клас «Сугестивні техніки в роботі з людьми, що пережили травмуючі події. Метод біосугестії».

Резолюція Конгресу

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb2 preset