Програма “Власний погляд” на телеканалі “Рада” 22.11.2013: Олег Мусій, президент Всеукраїнського лікарського товариства

Link

Share Button

 Програма “Власний погляд” на телеканалі “Рада” 22.11.2013: Олег Мусій, президент Всеукраїнського лікарського товариства

 

ДЕРМАТОЛОГІЯ В ІЗРАЇЛІ

Link

Share Button

ДЕРМАТОЛОГІЯ В ІЗРАЇЛІ

Ізраїль — невелика середземноморська держава у Південно-Західній Азії. Її площа складає 22072 км², а населення, за оцінкою 2013 року – 8080600 чол. В той же час, це індустріальна країна з економікою, що динамічно розвивається. Ізраїль має найвищий рівень життя серед всіх країн Близького Сходу. У списку країн за індексом розвитку людського потенціалу ООН знаходиться на 16-му місці у світі.

Ізраїльська система охорони здоров’я побудована на національному обов’язковому соціальному страхуванні. У 1995 році парламент Ізраїлю (“Кнесет” ) прийняв «Закон про медичне страхування».  За розвитком і ефективністю ізраїльська система охорони здоров’я стоїть нарівні із системами Європи, Сполучених Штатів чи Канади. Мережа лікарняних закладів в Ізраїлі добре розвинена і технологічно розвинена. В Ізраїлі діють 259 лікарень і клінік, державних і муніципальних, приватних і належать лікарняним касам. З них 48 лікарень – це комплексні медичні центри загального профілю. Переважають заклади  Міністерства охорони здоров’я, яке володіє та керує 11 лікарнями інтенсивної допомоги. Національний профспілковий фонд охорони здоров’я («Клаліт») знаходиться на другому місці, володіючи 8 такими лікарнями.

Існують також  комунальні некомерційні лікарні, особливо в Єрусалимі, наприклад, дві лікарні Хадасса (Hadassah) та Шаарей Цедек (Shaarei Zedek). Крім того, працює ціла низка невеликих клінік, розкиданих по всій країні, які належать місіям, релігійним організаціям, а також невелика кількість приватних клінік. Більшість міністерських та профспілкових лікарень і деякі з комунальних закладів є водночас університетськими клініками, тобто навчальними центрами для студентів-медиків, інтернів та резидентів з усіх медичних спеціальностей.

Докладніше

КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ТЕ, ЩОБ ЙОГО ЛІКУВАЛИ…

Link

Share Button

КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ТЕ, ЩОБ ЙОГО ЛІКУВАЛИ…

31 жовтня та 1 листопада цього року прийняв участь як голова Київського обласного осередку ВГО “Українська Ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” у передачах проекту “Телеакадемія” на Першому Національному каналі “Кожна людина має право, шоб її лікували…”

Відео дивіться тут:

Передача перша
Передача друга