«ПОКИ ВІЙСЬКОВІ, РИЗИКУЮЧИ ЖИТТЯМ, ЗАХИЩАЮТЬ БАТЬКІВЩИНУ, МИ В ТИЛУ МАЄМО ПОДБАТИ ПРО ЇХНІ СІМ’Ї»

Link

Share Button

345710001406646768«ПОКИ ВІЙСЬКОВІ, РИЗИКУЮЧИ ЖИТТЯМ, ЗАХИЩАЮТЬ БАТЬКІВЩИНУ, МИ В ТИЛУ МАЄМО ПОДБАТИ ПРО ЇХНІ СІМ’Ї» 

Сьогодні взяв участь у засіданні обласного Штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їхнім сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають у районі проведення АТО. У заході взяли участь: голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, перший заступник голови Київської облдержадміністрації Ганна Старикова, заступник голови КОДА Дмитро Христюк, заступники обласного військового комісара Юрій Абальмасов та Юрій Ватрич, начальник головного управління Держземагентства у Київській області Микола Іщук, представники структурних підрозділів КОДА, райдержадміністрацій, місцевої влади, громадських організацій.

«В умовах неоголошеної війни ми у тилу маємо зробити все для наших хлопців, які нині у зоні АТО. Військовим важливо бути впевненими, що поки вони щодня ризикують власним життям, захищаючи Батьківщину, влада дбає про їхні сім’ї. Відтак, треба налагодити ефективну та системну роботу обласного та районних штабів. Якщо аграрії і без нашої допомоги зберуть врожай, то військовим вкрай потрібна наша спільна допомога у перемозі над агресором» – зазначив у вступному слові Володимир Шандра.

Він наголосив, що влада має зробити усе можливе для українських вояків, їхніх сімей та вимушених переселенців: від теплого людяного ставлення до вирішення реальних проблем. Крім того, закликав представників місцевих ЗМІ, зокрема районних газет, більше повідомляти громаду про тих земляків, які з честю виконують свій обов’язок у зоні АТО. Очільник області також підкреслив важливість підтримки людей, які вимушено стали біженцями. Continue reading

СЬОГОДНІ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЕПАТИТОМ

Link

Share Button

СЬОГОДНІ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЕПАТИТОМ

873550

Щороку, 28 липня, Всесвітня організація охорони здоров’я і партнери відзначають Всесвітній день боротьби з гепатитом для підвищення обізнаності та розуміння щодо вірусного гепатиту і хвороб, до яких він призводить.

Вірусний гепатит – група інфекційних хвороб, відомих як гепатит А, В, С, D і E, вражає сотні мільйонів людей у всьому світі, викликаючи гостру і хронічну хворобу печінки і щорічно приводячи приблизно до 1,4 мільйона випадків смерті. Тим не менше, проблема гепатиту залишається значною мірою ігнорованою та невідомою.

У квітні цього року ВООЗ випустила нові рекомендації з лікування гепатиту С. У травні делегати Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я з 194 країн прийняли резолюцію про поліпшення профілактики, діагностики та лікування вірусного гепатиту.

У Всесвітній день боротьби з гепатитом 28 липня 2014 року, ВООЗ і партнери закликатимуть тих, хто формує політику, працівників охорони здоров’я та громадськість «подумати ще раз» про це «мовчазної вбивці».

У Всесвітній день боротьби з гепатитом надається можливість для залучення уваги до наступних заходів:

  • зміцнення профілактики, скринінгу та контролю вірусного гепатиту і пов’язаних з ним хвороб; 
  • розширення охоплення вакцинацією проти гепатиту В і включення цієї вакцини в національні програми імунізації; 
  • координація глобальних відповідних дій на вірусний гепатит. 

Довідково. Дата 28 липня була обрана для Всесвітнього дня боротьби з гепатитом на честь народився цього дня лауреата Нобелівської премії професора Баруха Самюеля Блумберга (Baruch Samuel Blumberg), який відкрив вірус гепатиту В.

У Київській області прийнято Київську обласну цільову соціальну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року, розроблену за безпосередньої участі Короленка В.В.

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РЕГІОНАЛЬНОГО ШТАБУ ІЗ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Link

Share Button

Штаб по переселенцях АТО

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РЕГІОНАЛЬНОГО ШТАБУ ІЗ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Сьогодні взяв участь у засіданні регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на Сході України.

Участь у заході взяли: голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, перший заступник голови КОДА Ганна Старикова, старший регіональний радник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Средько Неуман, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Володимир Бондаренко, представники ГУМВС, Державної міграційної служби та Головного управління Пенсійного фонду у Київській області, Київського обласного центру зайнятості, а також представники відповідальних департаментів та управлінь КОДА.

Під час наради розглянули питання щодо проведеної роботи регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, розгляду протоколу від 16 липня 2014 року спільного, в режимі відеоконференції, засідання Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України та постановка завдань членам регіонального штабу і структурним підрозділам КОДА, роботи місцевих органів виконавчої влади та порядок взаємодії з волонтерськими організаціями в області, доведення наказу ДСНС від 03.07.2014 № 356 “Про персональний склад Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення антитерористичної операції”, надання переліку можливих місць для проживання та реєстрації таких осіб.

Як зазначив Володимир Шандра, Київська область – один із регіонів, до яких приїздить найбільше вимушених переселенців із Криму та Східних областей. Біженців на Київщині забезпечують усім необхідним. Також наголосив, що область готова й надалі приймати людей, але сьогодні важливою є їх соціальна адаптація. Відтак, потрібно забезпечити можливості та умови повноцінно жити і працювати. На даний час у Київській області надано житло 2 963 людям, а в резерві – 1300 вільних місць для розміщення. Влада постійно тримає на контролі дане питання.

Continue reading

ДОПОМОЖЕМО НАШИМ ВОЇНАМ!

Link

Share Button

ДОПОМОЖЕМО НАШИМ ВОЇНАМ!
Отримав листа від Посольства Мальтійського Ордену в Україні з проханням взяти участь у забезпеченні наших воїнів, що захищають незалежність нашої держави, сучас
ним кровоспинним препаратом CELOX. Особисто візьму участь у цій добрій справі і прошу друзів та колег підтримати!
“Добрый день!
В настоящий момент к нам обратился за помощью в организации поставки препарата СELOХ GAUZE Его Эминенция Кардинал Любомир Гузар ( для использованиями врачами-волонтерами в районе АТO).
Мы нашли представительство английской компании, которая продает этот антикоагулянт на Украине.
Так как это будет гуманитарная помощь, Посольство финансово участвует в закупке этого препарата, но также приветствует и принимает финансовую помощь от желающих и неравнодушных, ввиду высокой стоимости препарата и необходимости его в большом количестве. «Перевязочный материал»- стоимость 1027,54 грн.
Компания производитель предложила посмотреть видео, как используется данный медпрепарат https://www.youtube.com/watch?v=Rl2ieZzRtvo
Также, в интернете есть видео о использовании данного препарата в «полевых условиях», во время военных действий в мире).
Мы готовы предоставить любую дополнительную информацию, вся контактная информация внизу этого письма, с последующим фотоотчетом
В прикреплении можно найти реквизиты Посольства.
Буду признательна за обратную связь.
С уважением,
Catherine Koleynik
Embassy of the Sovereign Military
Order of Malta to Ukraine
Tel.: (044) 486 – 18 – 88
Fax.: (044) 486 – 70 – 97
e-mail: koleynik@smom.kiev.ua
web-site: www.orderofmalta.com“.

CELOX ????

Реквізити:

Реквізити посольства Мальтійського ордену