СЬОГОДНІ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРЕПОДОБНОГО АЛІМПІЯ ПЕЧЕРСЬКОГО

Link

Share Button

 

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРЕПОДОБНОГО АЛІМПІЯ ПЕЧЕРСЬКОГО

ib615Сьогодні день пам’яті Преподобного Алімпія Печерського (близько 1050 – 1114). Про цього подвижника відомо перш за все як про майстерного іконописця: «добре извык хитрости иконнѣй, иконы писати хитр бѣ зѣло». Він брав участь в оздобленні Успенського собору Києво-Печерської лаври та Михайлівського Золотоверхого собору. 10571074107710851089110010821072_11101082108610851072_10411086107810861111_105210721090107710881110_400До наших днів з його творів збереглася лише Свенсько-Печерська ікона Божої Матері.
Менше відомо, що святий Алімпій – один із перших наших лікарів-дерматологів, який лікував шкірні хвороби фарбами рослинного та мінерального походження. Києво-Печерський Патерик розповідає про один з випадків зцілення: “повчивши його про спасіння душі, взяв палітру й тими фарбами, що ними ікони писав, розмалював йому обличчя, замазав гнійні струпи й повернув йому попередню подобу та благовидність. Привів хворого до божественної церкви Печерської, дав йому причаститися Святих Тайн і звелів умитися водою, якою священики вмиваються. Тут одразу ж спали з нього струпи, і зцілився він”.
Continue reading

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Link

Share Button

nezalegnist_20

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Бажаю всім читачам мого сайту міцного здоров’я та сил у теперішні важкі для нашої держави часи. Хай кожен з нас на своєму місці зробить усе, щоб відстояти її незалежність, економічну, політичну й духовну. Разом ми подолаємо всі труднощі й лихоліття. І пам’ятаймо слова нашого великого поета Максима Рильського:

Хто поверне в рабство ту країну,
Де свободи стяг затрепетав?

 ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

ВДЯЧНІСТЬ

Link

Share Button

ВДЯЧНІСТЬ

Відповідаючи на численні запитання друзів, колег, знайомих і не дуже знайомих людей та щоб уникнути можливих інсинуацій, повідомляю, що дійсно подавав пакет документів на конкурс експертів Стратегічної дорадчої групи (СДГ) з охорони здоров’я України та що заявку на постійне членство в експертній раді СДГ було відхилено членами конкурсної комісії. Водночас, як свідчить лист від Координаційної ради СДГ, мене внесено до бази даних СДГ і, у разі потреби та моєї можливості, можу бути запрошений до виконання окремих видів робіт в рамках роботи СДГ протягом найближчих 6-ти місяців. Безумовно, я готовий надати свої знання і вміння на благо народу України в будь-який момент, коли це буде потрібно й корисно.
Користуючись нагодою, хочу висловити щиру вдячність організаторам конкурсу за надану можливість взяти участь у цьому чесному та прозорому змаганні, а також сердечно подякувати всім, хто підтримав мою кандидатуру: заступнику Міністра охорони здоров’я України, заступнику директора департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, посольству Суверенного Військового Мальтійського Ордену в Україні, Українській асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, Українській асоціації лікарів-психологів, Асоціації організаторів охорони здоров’я м.Києва та Київської області, World Health Academy Foundation, World Health Association, Римському університету імені Гульєльмо Марконі (Італія),  Афінському університету імені Каподістрії (Греція), департаменту охорони здоров’я округу Ваїкато (Нова Зеландія). 

Лист SMOM_СДГ_Короленко-page-001

ДОБРА ІНІЦІАТИВА КОЛЕГ – МЕДИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ

Link

Share Button

ДОБРА ІНІЦІАТИВА КОЛЕГ – МЕДИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ

Українська асоціація лікарів-пlogoсихологів, в якій я маю честь бути почесним членом, започаткувала корисну й добру акцію – “Стань учасником конференції – допоможи державі”. Акцією, зокрема, передбачено:

  • Розпочати збір цільових внесків на допомогу мирному населенню та українському війську в зоні АТО.
  • Перераховувати 10% від суми добровільних пожертв та/або безповоротної фінансової допомоги, котра поступатиме на рахунок Асоціації на допомогу мирному населенню та українському війську в зоні АТО.

Докладна інформація тут.