Link

Share Button

картинки-год-козы

Дорогі друзі, з Новим роком! Бажаю Вам бути здоровими та щасливими!

My dear friends, Happy New Year! I wish you be healthy and happy!

أصدقائي الأعزاء، سنة جديدة سعيدة! أتمنى لك أن تكون صحية وسعيدة!

Mis queridos amigos, Feliz Año Nuevo! Deseo que usted sea sano y feliz!

我親愛的朋友,新年快樂!祝你健康快樂!

Дорогие друзья, с Новым годом! Желаю Вам быть здоровыми и счастливыми!

Mes chers amis, Happy New Year! Je vous souhaite d’être en bonne santé et heureux!

ЛІКАР ОТРИМУВАТИМЕ ГРОШІ НЕ ЗА ЛІЖКО-МІСЦЯ, А ЗА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Link

Share Button

kiev1

ЛІКАР ОТРИМУВАТИМЕ ГРОШІ НЕ ЗА ЛІЖКО-МІСЦЯ, А ЗА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Годинний ефір на радіо “Голос Столиці” (15 грудня 2014 р., 18:00)

Реформування системи охорони здоров’я України передбачає істотне збільшення зарплати лікарів. Якщо зараз оплата праці медиків формується, виходячи з кількості ліжок у лікарнях, то незабаром зарплата буде обчислюватися, виходячи з кількості наданих послуг, заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці начальник управління лікувально-профілактичної допомоги департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Володимир Короленко.

Мінфін планує скоротити видатки держбюджету в наступному році мінімум на чверть. Міністерства та відомства мали надати свої пропозиції стосовно того, як саме це можна зробити. На думку експертів, економити будуть, насамперед, за рахунок соціальної сфери. «Під ніж» можуть потрапити окремі статті витрат на освіту та медицину.

Про майбутнє української медицини в ефірі радіостанції Голос Столиці розповів начальник управління лікувально-профілактичної допомоги департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Володимир Короленко.

Вже зрозуміло, що ця реформа медицини за всю незалежність України буде найбільш жорсткою, кардинальною, складною. Вас уже викликали в МОЗ, давали якісь інструкції?

– Зараз відбувається наступне: Олександр Квіташвілі до призначення міністром охорони здоров’я був членом стратегічної дорадчої групи з питань охорони здоров’я. Ця група складається з координаційної ради, експертної групи та секретаріату. І він входив в експертну групу з 12 осіб, до якої входять як українські, так і іноземні експерти. Він безпосередньо займався розробкою стратегії охорони здоров’я, розвитку системи охорони здоров’я України на період до 2025 року. Тому, прийшовши на посаду міністра, він, природно, візьме за основу досвід Грузії і досвід цієї стратегічної групи. Ця нова стратегія зараз проходить громадські обговорення. Тобто будь-яка людина, яка має бажання, певні інтереси і знання в цій області, може зайти на сайт цієї групи, записатися і взяти участь в обговоренні. Continue reading

ПЕРШИЙ МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

Link

Share Button

ПЕРШИЙ МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

Сьогодні день пам’яті першого міністра охорони здоров’я (1989 –1994) незалежної України Юрія Прокоповича Спіженка. Згадалась давно колись прочитана публікація в журналі “Огонёк”. Ось вона.

Сп - 0001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інтерв’ю з Ю.П.Спіженком у журналі “Огонёк” (№16-1990)

МІНІСТРОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ПРИЗНАЧЕНО ОЛЕКСАНДРА КВІТАШВІЛІ

Link

Share Button

МІНІСТРОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ПРИЗНАЧЕНО ОЛЕКСАНДРА КВІТАШВІЛІ

Постановою Верховної Ради України від 02.12.2014 № 9-VIII Міністром охорони здоров’я України призначено Олександра Квіташвілі.

ale_1

Довідково. Олександр Квіташвілі народився 15 листопада 1970 року в Тбілісі. Навчався на історичному факультеті Тбіліського державного університету (спеціальність «Новітня історія Європи і США»), який закінчив з відзнакою 1992 року. Continue reading