УЧАСТЬ У ВІДБОРІ КАНДИДАТІВ НА ВІДЗНАЧЕННЯ ОРДЕНОМ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА

Link

Share Button

УЧАСТЬ У ВІДБОРІ КАНДИДАТІВ НА ВІДЗНАЧЕННЯ ОРДЕНОМ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА

Взяв участь у роботі Регіональної експертної ради у Київській області та Національної експертної комісії Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».
Процес відбору кандидатів від області був нелегким, всі претенденти, подані до ради, – достойні фахівці, люди гуманні та високоморальні. Зрештою, Регіональна експертна рада вирішила:

  1. Рекомендувати на розгляд Національної експертної комісії у номінації «Кращий лікар» – Бабака Сергія Івановича;
  2. Рекомендувати на розгляд Національної експертної комісії у номінації «Кращий медик» – Кай Раїсу Олексіївну;
  3. Рекомендувати на розгляд Національної експертної комісії у номінації «Новатор охорони здоров’я» – Дубчака Олександра Георгійовича;
  4. Рекомендувати на розгляд Національної експертної комісії у номінації «Міжнародне співробітництво у галузі охорони здоров’я» – Хубертуса фон Фосса;
  5. Рекомендувати на розгляд Національної експертної комісії у номінації «Служіння суспільству» – Сазонову Ірину Володимирівну;
  6. Регіональна експертна рада Київської області рекомендує, додатково, нагородити відзнакою «Орден Святого Пантелеймона» у номінації «Служіння суспільству» (посмертно) – Зінича Ігоря Вікторовича, за мужність, героїзм та жертовне служіння Українському народу.

Як голова Регіональної експертної ради, мав за честь представити наших кандидатів на засіданні Національної експертної комісії, яке відбулося 6 липня 2017 р. в приміщенні Національної медичної бібліотеки України (м. Київ).
Наразі, відбувається голосування, до завершення якого Національна експертна комісія оголосила перерву у своєму засіданні.