ДОПОВІДЬ ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ЗМЕНШЕННЯ ШКОДИ У СИСТЕМУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Link

Share Button

ДОПОВІДЬ ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ЗМЕНШЕННЯ ШКОДИ У СИСТЕМУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

5 жовтня 2017 року у Музеї історії Києва відбулася Міжнародна конференція “Боротьба з факторами ризику як універсальна стратегія покращення здоров’я населення”. Науковці та експерти з проблеми поширеності хронічних неінфекційних захворювань з України, Канади, Сербії, Казахстану, Молдови, Австрії та ВООЗ обмінялися досвідом, обговорили досягнення, виклики сьогодення, моживості та потреби побудови міжсекторального партнерства держави, бізнесу, науковців та громадського сектору для запобігання поширенню ключових факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань, раку та діабету.
Автор сайту був запрошений виступити із доповіддю “Перспективи впровадження зменшення шкоди у систему охорони здоров’я України“, а також взяв участь у дискусійній панелі “Регуляторна політика як інструмент впливу на фактори ризику”.

ДОЛУЧИВСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ

Link

Share Button

ДОЛУЧИВСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ ПРО РЕАБІЛІТАЦІЮ

28 вересня мав нагоду долучитися до громадського обговорення проекту Закону України “Про систему реабілітації в Україні”, розробленого робочою групою при Адміністрації Президента України, та згодом подав свої пропозиції до цього законопроекту.

У законопроекті мова йде про створення в Україні цілісної міжсекторальної системи реабілітації, тож фахівцям варто ширше долучитися до обговорення і вносити свої пропозиції та зауваження.