ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРСЬКОЇ РАДИ

Link

Share Button

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРСЬКОЇ РАДИ

21 березня 2019 року відбулося чергове засідання Київської Обласної Лікарської Ради. Присутні особисто та через засоби конференц-зв’язку члени Ради заслухали і обговорили доповідь головного лікаря ДЗ “ДССС”Барвінок” МОЗ України” (м.Боярка) Вадима Горбенка “Перспективи розвитку спеціалізованого санаторію: погляд практичного керівника”, який торкнувся різнопланових господарських, ресурсних, комунікаційних викликів, що постають перед мережею спеціалізованих протитуберкульозних санаторіїв в процесі змін галузі охорони здоров’я, та шляхів їх вирішення.
Також члени Ради схвалили Заяву стосовно виборчого процесу в Україні, у якій задекларували ставлення до здоров’я населення України як найвищої цінності для держави в цілому, для кожного державного діяча та політика; неухильне дотримання професійної лікарської етики та забезпечення виконання своїх фахових обов’язків, незалежно від політичних уподобань чи партійної приналежності як самих лікарів, так і їх пацієнтів; готовність до співпраці з політичними силами задля позитивних змін в інтересах людей України та створення якісної системи охорони здоров’я відповідно до найкращих світових практик.

МІЖНАРОДНІ ЕКСПЕРТИ ВИСОКО ОЦІНИЛИ СИСТЕМУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ

Link

Share Button

МІЖНАРОДНІ ЕКСПЕРТИ ВИСОКО ОЦІНИЛИ СИСТЕМУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ

18–21 березня тривала Друга місія WHO-IANPHI-ASPHER щодо огляду основних функцій Центру громадського здоров’я МОЗ України. Захід відбувся за участі представників Міжнародної асоціації національних інститутів громадського здоров’я (IANPHI), Асоціації шкіл охорони здоров’я у Європейському регіоні (ASPHER) та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Місія мала розглянути основні функції ЦГЗ щодо його призначення та національних пріоритетів у сфері охорони здоров’я, зіставити головні необхідні компетенції громадського здоров’я і ключові функції ЦГЗ та оцінити потреби компетенції громадського здоров’я у розвитку.

Конкретними результатами другої місії є сформоване розуміння щодо доступних основних функцій та спроможності вирішувати національні пріоритетні питання у сфері охорони здоров’я, а також колективна оцінка потреб розвитку основних компетенцій у сфері охорони здоров’я.