НОВІ МОЖЛИВОСТІ ОСВІТИ З ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Link

Share Button

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ОСВІТИ З ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Університет КРОК здобув  ліцензію на право викладати громадське здоров’я за другим (магістерським) рівнем. Це перший приватний виш, що викладатиме в Україні Public Health.
А ще раніше відповідний сучасний стандарт вищої освіти було розроблено робочою групою Центру громадського здоров’я України і в грудні 2019 року затверджено МОН України.
Надзвичайно приємно, що мав честь безпосередньо долучитися до обох цих активностей. І відчуваю гордість за результат.

 

ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я У КРОПИВНИЦЬКОМУ: ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД

Link

Share Button

ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я У КРОПИВНИЦЬКОМУ: ПОЗИТИВНИЙ ДОСВІД
10 липня 2019 року у складі команди Центру громадського здоров’я МОЗ України та Генерального директорату громадського здоров’я МОЗ України знаходилися з робочим візитом у Кропивницькому. Тут в умовах повної взаємодії виконавчої влади, місцевого самоврядування, всіх політичних сил створено регіональний центр громадського здоров’я з ініціативи обласного лабораторного центру. Регіональний ЦГЗ набув форми комунального некомерційного підприємства, обласною радою надано згоду на отримання цілісного майнового комплексу лабораторного центру. Робота триває.
Відбулася плідна зустріч з керівництвом обласного лабораторного центру, департаменту охорони здоров’я і регіонального центру громадського здоров’я. Обговорено багато робочих питань розвитку системи.

“МАЙБУТНЄ НАЛЕЖИТЬ МЕДИЦИНІ ПРОФІЛАКТИЧНІЙ”. ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я НА ВІННИЦЬКІЙ ЗЕМЛІ

Link

Share Button

“МАЙБУТНЄ НАЛЕЖИТЬ МЕДИЦИНІ ПРОФІЛАКТИЧНІЙ”. ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я НА ВІННИЦЬКІЙ ЗЕМЛІ

Під час цікавої і складної комунікації команди Центру громадського здоров’я МОЗ України (О.Скапа, В.Короленко, І.Агеєва) та Директорату громадського здоров’я МОЗ України (І.Поворозник) з керівництвом Вінницької облдержадміністрації (А.Гижко), департаменту охорони здоров’я (Л.Грабович) та обласного лабораторного центру (В.Зайцева) виявлено низку проблемних питань, консолідоване вирішення яких дозволить наблизитися до побудови системи громадського здоров’я у Вінницькій області. Під час візиту до лабораторій Вінницького обласного лабораторного центру обговорили подальший розвиток установи та її інтеграцію до цілісної системи громадського здоров’я як основного компонента.

ПОДАЛЬШІ КРОКИ РОЗБУДОВИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я РІВНЕНЩИНИ

Link

Share Button

ПОДАЛЬШІ КРОКИ РОЗБУДОВИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я РІВНЕНЩИНИ

Рівненщина займає лідерську позицію у розбудові єдиної системи громадського здоров’я в Україні, що засвідчили результати робочого візиту фахівців ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» (В.Короленко, І.Агеєва, О.Скапа) та МОЗ України (П.Поламарчук) до Рівного.
Надзвичайно продуктивна зустріч відбулася в Рівненській ОДА за участю заступника голови С.Богатирчук-Кривко та в регіональному ЦГЗ, де обговорили подальші кроки реалізації Концепції розвитку громадського здоров’я, а також впровадження пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення проведення епідеміологічного нагляду (спостереження), діяльності закладів громадського здоров’я та заходів боротьби з епідеміями.