ДЕРЖЛІКСЛУЖБА ПРОДОВЖИТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ВСІ НЕОБХІДНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ПОЗБАВЛЕННЯ КРАЇНИ АГРЕСОРА ЇЇ ПРАВА НА УЧАСТЬ У КОНВЕНЦІЇ MEDICRIME

Share Button

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА ПРОДОВЖИТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ВСІ НЕОБХІДНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ПОЗБАВЛЕННЯ РОСІЇ ПРАВА НА УЧАСТЬ У КОНВЕНЦІЇ MEDICRIME

Держлікслужба продовжить здійснювати всі необхідні заходи для позбавлення росії участі у Конвенції MEDICRIME
Держлікслужба звернулась до Секретаріату Департаменту проти злочинств Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Комітету Сторін Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров’я (далі – Конвенція MEDICRIME) з проханням підтримати позицію України щодо виключення рф із Конвенції MEDICRIME.

У відповідь Секретаріат повідомив, що Комітет Сторін Конвенції MEDICRIME уважно стежить за розвитком загальної ситуації та за результатами проведення низки зустрічей і обговорення рішень, прийнятих Комітетом міністрів РЄ, зокрема, резолюції CM/Res(2022)1, відповідно до якої Комітет міністрів вирішив позбавити рф права на її представництво в Раді Європи, Секретаріат зазначив, що необхідно отримати інформацію про подальші рішення Комітету міністрів для визначення умов участі рф в комітеті Сторін MEDICRIME.
Держлікслужба продовжить здійснювати всі необхідні заходи для позбавлення країни агресора її права на участь у Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров’я.
п. 8 рішення КМРЄ від 23.03.2022 передбачає: «Російська Федерація … і надалі залишатиметься договірною стороною тих конвенцій і протоколів, укладених в рамках РЄ, щодо яких вона висловила свою згоду на обов’язковість, і які відкриті для приєднання держав, що не є членами Ради Європи. Порядок участі РФ в цих документах буде визначатися окремо для кожного з них Комітетом міністрів або, за необхідності, державами-членами».