УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ

Share Button
УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ
В рамках «Школи підготовки стратегів» 3 серпня 2023 року відбулось навчання з гендерної політики для держслужбовців категорії «А». Це нова освітня ініціатива Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) та Вищої школи публічного управління за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).
Близько 40 державних службовців категорії «А» мали можливість послухати лекцію Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики Катерини Левченко на тему «Стратегічні підходи до забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Україні».
Також обговорили актуальні завдання державної ґендерної політики в умовах війни. Зокрема, учасники наголосили на необхідності зміцнення нормативно-правової бази у сфері ґендерної рівності.
Окрема увага була приділена Державній стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року. Як наголосила Катерина Левченко, це практичний механізм наближення України до членства в ЄС та запорука її сталого економічного розвитку.
Крім того, учасники заходу проаналізували врахування принципу ґендерної рівності у напрямах Плану відновлення та розвитку України, залученість міжнародної спільноти до процесів відновлення, результати конференцій в Лугано та Лондоні, тощо.