МОДУЛЬ ШКОЛИ СТРАТЕГІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ СТРАТЕГІЧНИМ КОМУНІКАЦІЯМ

Share Button
МОДУЛЬ ШКОЛИ СТРАТЕГІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ СТРАТЕГІЧНИМ КОМУНІКАЦІЯМ
16 серпня 2023 року у рамках Школи підготовки стратегів, ініційованій НАДС, відбувся модуль, присвячений стратегічним комунікаціям. Учасники – професіонали вищого корпусу держслужби, які залучаються до стратегічних перетворень, щоб державні інституції вистояли у війні та мали змогу ефективно працювати над відновленням у повоєнний період.
На початку зустрічі говорили про доступність, відкритість, партнерство, креативність, сміливість творити нове на державній службі та відповідні кейси Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Уряду – #доступ до інформації, #ЄдинийГолос, #UkraineNow, Партнерство #ВідкритийУряд.
А продовжили – обговоренням ідей розвитку держслужби та урядових комунікацій, що стали рефлексіями учасників Школи підготовки стратегій на прочитання підбірки книжок, зокрема, автор сайту презентував рефлексію технології “гнучкої співпраці”, описаної конфліктологом Адамом Кехейном у роботі “Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, з якими ви не згодні, які вам не подобаються і яким ви не довіряєте”.
Такі фасилітовані обговорення книжок допомагають розвинути:
  • аналітичне та критичне мислення,
  • вміння активного навчання,
  • креативність, гнучкість,
  • вміння аргументувати погляди та генерувати ідеї.
А саме ці навички – серед ТОП-10 навичок 2025 року за версією World Economic Forum.