ВІТАННЯ ДО 25-РІЧЧЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

Share Button
ВІТАННЯ ДО 25-РІЧЧЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ
Від Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками привітав фармацевтичний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з 25-річчям.
Сьогодні факультет отримав також привітання від керівництва Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, ДП “Державний експертний центр МОЗ України” , Національного фармацевтичного університету.
Саме на кафедрі фармакології у студентському гуртку автор сайту колись розпочав свої наукові студії під керівництвом професорів Івана Чекмана, Надії Горчакової, доцента Віталія Бондура.
Фармацевтичний факультет – це висока наукова і освітянська школа, це знані імена Дмитра Волоха, Юрія Губського, Івана Чекмана, Михайла Сятині, Петра Середи, Ніни Максютіної, Ірини Ніженковської, Костянтина Косяченка, Миколи Хайтовича; його випускники – бажані працівники не лише Держлікслужби, а й усіх підприємств і установ фармацевтичної сфери. Саме тому від травня цього року підписаний і діє Меморандум про співпрацю між Держлікслужбою у та НМУ імені О.О. Богомольця.
Після завершення офіційної частини розпочалася науково-практична конференція з міжнародною участю «Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми, перспективи розвитку».
Щиро дякуємо Національному медичному університету імені О.О. Богомольця та фармацевтичному факультету за запрошення та співпрацю!