ЛЕКЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЛІКАРІВ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІВ

Share Button
ЛЕКЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЛІКАРІВ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІВ
Сьогодні в рамках конференції з міжнародною участю «Клінічний досвід та організаційно-методологічні аспекти української дерматовенерології в умовах воєнного стану», організованої Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів (УАЛДВК), поговорили з лікарями про кроки з вирішення проблеми антимікробної резистентності.
✅Зокрема, у 2019 році Урядом затверджено Національний план дій щодо боротьби із стійкістю до протимікробних препараті, від 2021 року Україна входить до Глобальної системи з нагляду за резистентністю до протимікробних препаратів (GLASS).
✅У серпні 2022 року запроваджено електронний рецепт на антибіотики, який став більш досконалим цифровим інструментом контролю рецептурного відпуску таких лікарських засобів, а з квітня 2023 року всі аптеки підключені до електронної системи охорони здоров’я.
????????Працюємо всі разом задля збереження здоров’я населення, розбудови системи охорони здоров’я відповідно до євроінтеграційного вектору розвитку та сучасних світових стандартів.