ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

Link

Share Button

ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

27 квітня 2016 року  на запрошення завідувача кафедри організації охорони здоров’я та соціальної медицини НМУ імені О.О.Богомольця, професора Тетяни Грузєвої приєднався до засідання студентського наукового гуртка на тему «Шкідливе вживання алкоголю: масштаби та заходи протидії».
Виступи учасників засідання, студентів та старших колег, дозволили сформувати критичне ставлення до ситуації та визначити  перелік заходів, які необхідно вжити на різних рівнях управління фахівцями різних спеціальностей, членами громадських організацій для скорочення поширеності шкідливого вживання алкоголю та попередження пов’язаних з ним проблем. 

ЛЕКЦІЯ У “ШКОЛІ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО” НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

Link

Share Button

ЛЕКЦІЯ У “ШКОЛІ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО” НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

19 квітня 2016 року відбулася третя зустріч «Школи молодого вченого» – проекту Товариства молодих вчених та спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Під час зустрічі автор сайту поділився досвідом з методології усної презентації результатів досліджень, навів низку прикладів зі своєї різнобічної практики та продемонстрував відео приклад ефективного ведення наукової дискусії у разі провокативних питань опонентів, а завершив бесіду побажанням завжди і у всьому дотримуватися академічної чесності і бути сміливими в науковому пошуку.

ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЕКТУ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ

Link

Share Button

hgf_public_health_word_cloud_2ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЕКТУ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ

Нами подані до Міністерства охорони здоров’я України пропозиції до проекту Концепції розвитку громадського здоров’я в Україні. Сподіваємось на досягнення суспільного консенсусу у модернізації вітчизняної сфери громадського здоров’я.

Про концепцію ГЗ