ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРКИ НДІ ВПЗ ВЛАДИСЛАВИ БАТИРГАРЕЄВОЇ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ

Link

Share Button

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРКИ НДІ ВПЗ ВЛАДИСЛАВИ БАТИРГАРЕЄВОЇ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ

Однією зі знакових особливостей виконання будь-якого наукового проєкту є створення нових, а інколи – й неочікуваних, колаборацій між вченими, практиками, представниками громадськості. Реалізація проєкту «Соціально-правові та кримінологічні наслідки поширення пандемій та шляхи їх усунення в Україні» (реєстраційний номер 2020.01/0155), виконання якого здійснюється під егідою Національного фонду досліджень України, сприяла виникненню саме такого виду взаємодії між науковцями і практичними працівниками. Із робочим візитом 14 грудня 2020 р. відвідали Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (м. Київ) директорка Науково-дослідного інституту
вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Владислава Батиргареєва та науковий співробітник Аліна Калініна.
Під час робочої зустрічі одним із питань для обговорювання стали статистичні показники захворюваності на коронавірус в Україні. Також свою експертну думку щодо методологічної основи проєкту висловили заступник голови Держлікслужби Володимир Короленко та директорка департаменту контролю якості лікарських засобів Ірина Суворова.

 

 

УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ВООЗ ЩОДО ВАКЦИН ПРОТИ COVID-19

Link

Share Button

УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ВООЗ ЩОДО ВАКЦИН ПРОТИ COVID-19

Європейське регіональне бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я провело Регіональний вебінар з питань підготовки до вакцинації проти COVID-19 для національних технічних груп експертів з питань імунізації (НТКГІ), секретаріатів НТКГІ і керівників національних програм імунізації (НПІ) в 53-х державах-членах Європейського регіону ВООЗ. Вебінар організований спільно з Інститутом ім. Роберта Коха, Німеччина, в рамках проекту, що реалізується спільно ЄРБ ВООЗ та Інститутом ім. Роберта Коха щодо посилення НТКГІ в Європейському регіоні ВООЗ.
Завданнями вебінару є ознайомлення учасників з керівництвом Стратегічною консультативної групи експертів ВООЗ (СКГЕ) по імунізації щодо розробки заснованих на наукових доказах рекомендацій щодо вакцинації і по застосуванню систематичного підходу для розробки тимчасових рекомендацій щодо вакцинації проти COVID-19. Додатково, учасникам були представлені результати виконаного в Інституті ім. Роберта Коха, Німеччина, зонтичного огляду факторів ризику, що сприяють розвитку важких форм COVID-19, а також актуалізована інформація по розробляються вакцинам проти COVID-19.

УЧАСТЬ У РОБОТІ КОМІСІЇ З НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ ООН

Link

Share Button

УЧАСТЬ У РОБОТІ КОМІСІЇ З НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ ООН

2-4 грудня 2020 р. автор сайту взяв участь у роботі української делегації (онлайн) на 63-й поновленій сесії Комісії з наркотичних засобів ООН, що відбулася у м. Відні (Австрія). У січні 2019 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) зробила низку рекомендацій щодо зміни сфери контролю конопель та пов’язаних з нею речовин. Після детальних міркувань Комісія провела голосування щодо цих рекомендацій, зокрема, схвалила рекомендацію ВООЗ вилучити каннабіс та смолу конопель із списку IV Єдиної конвенції ООН про наркотичні засоби 1961 року, але зберегти її в списку I цієї Конвенції.