ВІЗИТ ДО ПОРТУГАЛІЇ З ПИТАНЬ НАРКОПОЛІТИКИ

Link

Share Button
ВІЗИТ ДО ПОРТУГАЛІЇ З ПИТАНЬ НАРКОПОЛІТИКИ
У складі української делегації фахівців зі сфери наркополітики автор сайту взяв участь у технічно-навчальному візиті до Португалії, що відбувся за підтримки CDC (США). В ході візиту відбулися зустрічі з керівництвом та фахівцями Інституту адиктивної поведінки та залежностей (ICAD Instituto para os Comportamentos Aditivos e as Dependências), поліції громадської безпеки (PSP Polícia de Segurança Pública), Комісії з боротьби з наркозалежністю Лісабона (Commission for the Dissuasion of Drug Addiction of Lisbon, CDT), неурядової організації соціальної інклюзії (NGO for Social Inclusion), Європейського центру моніторингу наркотиків і наркозалежності (European Monitoring Centre for Drugs and Drug Addiction (EMCDDA) та Лісабонської в’язниці. Португальські колеги щедро ділилися своїм досвідом щодо протидії поширенню наркозалежності, організації замісної підтримувальної терапії, роботи зі зменшення шкоди, ресоціалізації та комплексної реабілітації. Українська делегація мала можливість відвідати кабінет зниження шкоди від вживання наркотиків та мобільний пункт ЗПТ і побачити їх у дії.
Стратегія наркополітики Португалії вважається світовим еталоном позитивних результатів проти поширення наркоманії, багато в чому завдяки законодавчій декриміналізації (але не легалізації) наркотиків, а також завдяки надзвичайно ефективній системі міжсекторальної комунікації, координації та кооперації, що їх забезпечують ICAD та мережа CDT – органи португальської системи охорони здоров’я.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ «ЗАКОНУ ПРО CANNABIS» НАПРАЦЬОВАНО: ЩО ОЧІКУЄТЬСЯ

Link

Share Button

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ «ЗАКОНУ ПРО CANNABIS» НАПРАЦЬОВАНО: ЩО ОЧІКУЄТЬСЯ

Завершується робота над підзаконними актами для реалізації положень Закону про легалізацію канабісу який вступить у дію 16 серпня 2024 року: https://tinyurl.com/4r86u925

Що вони передбачають, які цілі ставлять та чи буде забезпечено процес контролю на всіх етапах обліку ліків на основі канабісу?