ПІДТРИМКА УКРАЇНИ З БОКУ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

Link

Share Button

ПІДТРИМКА УКРАЇНИ З БОКУ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

З урахуванням виключення росії з Ради Європи їхня делегація віднині не має права брати участь у Європейської комісії з фармакопеї – повідомила директорка Європейського директорату з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції (EDQM) Petra Doerr.

Підтримала Україну також Міжнародна коаліція регуляторних органів з лікарських засобів (ICMRA): росздравнадзор надалі не будуть запрошувати на майбутні зустрічі, телеконференції та робочі потоки ICMRA, а також не залучатимуть до обміну інформацією.
На офіційній сторінці Системи фармацевтичних інспекцій (PIC/S) опубліковано заяву щодо ситуації в Україні, де, зокрема, зазначено: «Враховуючи трагічні події, що тривають в Україні, PIC/S хоче висловити співчуття всім, хто постраждав від війни, зокрема найбільш вразливим: пораненим та хворим. Незалежно від обставин пацієнтам, як цивільним, так і військовим, необхідно надавати невибірковий доступ до ліків та лікування».
З повним текстом заяви можна ознайомитись на офіційному сайті PIC/S: https://picscheme.org/…/statement-on-the-situation-in….

НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ РОЗМІЩЕНО ВІДЖЕТ «ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

Link

Share Button

НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ РОЗМІЩЕНО ВІДЖЕТ «ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

В умовах воєнного стану Держлікслужба продовжує здійснення своїх повноважень. Спільно з Міністерством охорони здоров’я України надаються відповідні роз’яснення, які допомагають суб’єктам господарювання знайти необхідні відповіді в питаннях щодо процедури ліцензування, забезпеченні контролю якості та імпорту лікарських засобів, тощо.
Для зручності у пошуку роз’яснень, циркулярних листів Держлікслужби та МОЗ на офіційному сайті Держлікслужби розміщено віджет «Господарська діяльність в умовах воєнного стану». 
Зберігайте спокій, керуйтесь лише офіційними каналами комунікації, стежте за інформацією державних органів та органів влади на місцях.

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КЕРІВНОГО КОМІТЕТУ МЕХАНІЗМУ ДЕРЖАВ-ЧЛЕНІВ ЩОДО НЕЯКІСНИХ ТА ФАЛЬСИФІКОВАНИХ МЕДИЧНИХ ПРОДУКТІВ

Link

Share Button

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КЕРІВНОГО КОМІТЕТУ МЕХАНІЗМУ ДЕРЖАВ-ЧЛЕНІВ ВООЗ ЩОДО НЕЯКІСНИХ ТА ФАЛЬСИФІКОВАНИХ МЕДИЧНИХ ПРОДУКТІВ

21-22 березня 2022 року в режимі вебінару відбулося засідання Керівного комітету механізму держав-членів щодо неякісних та фальсифікованих медичних продуктів, організоване  Секретаріатом ВООЗ та представниками Механізму країн-членів ВООЗ з питань некондиційних і фальсифікованих лікарських засобів.

Пріоритетними питаннями, які розглядалися на даному засіданні були:

-координація між національними/регіональними регуляторними органами для запобігання і виявлення неякісних та фальсифікованих медичних продуктів;

– роль глобальної мережі зацікавлених сторін для сприяння співпраці;

– впровадження технологій для скринінгу та виявлення неякісних та фальсифікованих медичних продуктів;

– використання компетенції відповідних зацікавлених сторін, включаючи політиків, постачальників, розповсюджувачів, практикуючих лікарів, пацієнтів і споживачів;

– підвищення потенціалу держав-членів щодо розширення обізнаності, ефективності, впливу та охоплення їхньої роботи щодо неякісних та фальсифікованих медичних продуктів;

– розробка відповідної стратегії для розуміння та вирішення питань розповсюдження або постачання неякісних та фальсифікованих медичних продуктів.

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА: ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ В УМОВАХ ВІЙНИ

Link

Share Button

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА: ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ В УМОВАХ ВІЙНИ

В умовах воєнного стану у щоденному режимі роботи Держлікслужба продовжує здійснення своїх повноважень. Спільно з Міністерством охорони здоров’я України приймаються рішення, які допомагають суб’єктам господарювання у спрощенні  процедур ліцензування, контролю якості, імпорту лікарських засобів, тощо. Таким чином Служба робить свій вклад у перемогу над окупантами

З метою безперервного забезпечення закладів охорони здоров’я та населення життєво важливими лікарськими засобами, стимулювання виробництва вітчизняних лікарських засобів у необхідному обсязі: Continue reading

ЩОДО РОБОТИ АПТЕК В УМОВАХ ВІЙНИ

Link

Share Button

ЩОДО РОБОТИ АПТЕК В УМОВАХ ВІЙНИ

Зараз немає жодних обмежень у роботі аптек. Міністерство охорони здоров’я України та Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками закликає власників та працівників аптечних закладів забезпечити роботу, не боятися, адже від їхніх дій залежать життя українців. Водночас зауважимо, що аптечні кіоски у лікарнях працюють. Просимо громадян поважати працю фармацевтів, не нарікати їм щодо підвищення цін, оскільки вони не впливають жодним чином на ціноутворення!

Також ви можете звернутись на контакт-центр ? МОЗ 0 800 60 20 19. Оператори зафіксують звернення та передадуть його для оперативного вирішення. Та не виключено, що можуть траплятися затримки через проблеми у логістиці.

Додатково інформуємо, що портал tabletki.ua наразі створив онлайн мапу, що відображує працюючі аптеки та наявність в них інсулінів.

Працюючі аптеки: tabletki.ua/uk/pharmacy

Наявність інсулінів в аптеках: tabletki.ua/uk/insulin/pharmacy

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ВИПУСКНИКІВ OPEN WORLD ПРОТИ АГРЕСІЇ РОСІЇ

Link

Share Button

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ВИПУСКНИКІВ OPEN WORLD ПРОТИ АГРЕСІЇ РОСІЇ

Автор сайту поставив свій підпис під відкритим листом випускників програми лідерства “Open World” із закликом до Конгресу США запровадити санкції проти росії та ініціаторів її агресії проти України..

Open Letter from Open World Alumni