ВІЗИТ СТУДЕНТІВ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕДИЦИНИ УНІВЕРСИТЕТУ КРОК ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ З АНАЛІЗУ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ І МЕДИЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Link

Share Button

ВІЗИТ СТУДЕНТІВ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕДИЦИНИ УНІВЕРСИТЕТУ КРОК ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ З АНАЛІЗУ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ І МЕДИЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

У рамках укладеного Меморандуму про партнерство та співробітництво між Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Університетом економіки та права «КРОК» Держлікслужба продовжує розвивати співпрацю з університетом.
✅Так, з нагоди 32-ї річниці вищого навчального закладу проведено навчально-ознайомчу екскурсію для студентів та викладачів Навчально-наукового інституту медицини Університету «КРОК» до Центральної лабораторії з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції заступник Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Володимир Короленко, директор Центральної лабораторії з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції Роман Маркін та її фахівці розповіли гостям про роботу Держлікслужби та про здійснення державного контролю якості лікарських засобів, які ввозяться на територію України, діяльність лабораторії, можливості сучасного обладнання та етапи проведення лабораторного аналізу якості лікарських засобів.
????Центральна лабораторія є однією з уповноважених лабораторій Держлікслужби з 25-річним досвідом роботи у сфері державного контролю якості ліків в Україні.
????Упродовж 10 років лабораторія є дійсним членом Загальноєвропейської мережі офіційних лабораторій контролю лікарських засобів, що працює під егідою Європейського директорату лікарських засобів та охорони здоров’я (EDQM), має перекваліфікацію ВООЗ та акредитована в Національному агентстві з акредитації України.
????Центральна лабораторія оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє використовувати основні фармакопейні методи аналізу, а співробітники лабораторії – це висококваліфіковані спеціалісти з належним рівнем освіти та досвідом роботи.

ЛЕКЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЛІКАРІВ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІВ

Link

Share Button
ЛЕКЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЛІКАРІВ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІВ
Сьогодні в рамках конференції з міжнародною участю «Клінічний досвід та організаційно-методологічні аспекти української дерматовенерології в умовах воєнного стану», організованої Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів (УАЛДВК), поговорили з лікарями про кроки з вирішення проблеми антимікробної резистентності.
✅Зокрема, у 2019 році Урядом затверджено Національний план дій щодо боротьби із стійкістю до протимікробних препараті, від 2021 року Україна входить до Глобальної системи з нагляду за резистентністю до протимікробних препаратів (GLASS).
✅У серпні 2022 року запроваджено електронний рецепт на антибіотики, який став більш досконалим цифровим інструментом контролю рецептурного відпуску таких лікарських засобів, а з квітня 2023 року всі аптеки підключені до електронної системи охорони здоров’я.
????????Працюємо всі разом задля збереження здоров’я населення, розбудови системи охорони здоров’я відповідно до євроінтеграційного вектору розвитку та сучасних світових стандартів.