З ДНЕМ НАУКИ – 2022

Link

Share Button
З Днем науки усіх, хто робить свій внесок у нашу Перемогу на ниві наукового пошуку, пізнання, відкриттів і технологічного трансферу!
Наука та інноваційна діяльність у сучасному світі – це найпотужніший ресурс розвитку людського потенціалу, економічного зростання та соціального добробуту.
Нобелівський лауреат з економіки 2018 року Пол Ромер довів, що економіка, яка володіє ресурсами людського капіталу та розвиненою наукою, в довгостроковій перспективі має кращі шанси на зростання, ніж економіка, позбавлена цих переваг.
Щоб мати сильну ефективну державу, ми повинні мати сильну результативну науку, фундаментальну й прикладну. Приклад російського корабля, який пішов за призначенням, уражений плодом нашої науки, системою “Нептун”, – це успішно довів. Тому наша наука зараз – це справжній науковий фронт!
Окреме “ДЯКУЮ” колегам науковцям-медикам, які у клініках НАМН України і медичних вишів надають надскладну медичну допомогу, рятують наших поранених захисників і цивільних.
Тільки спираючись на передову науку, можна побудувати потужну конкурентоздатну економіку, здатну забезпечити успішну відбудову нашої країни після Перемоги, її сталий розвиток та добробут кожного українця.
Натхнення і успіхів вам, дорогі науковці!

ОТРИМАВ ВІТАННЯ ЯК ПОЧЕСНИЙ ЧЛЕН ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

Link

Share Button

ОТРИМАВ ВІТАННЯ ЯК ПОЧЕСНИЙ ЧЛЕН ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

ТОВАРИСТВУ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СПЕЦІАЛІСТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ – 50 РОКІВ

5 травня 2022 року Товариство молодих вчених і спеціалістів відзначає 50 років від дня заснування. Continue reading