УЧАСТЬ ВІД ІМЕНІ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ У ДІАЛОЗІ ЩОДО РОЗВИТКУ МЕДИЧНИХ БІОТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ

Link

Share Button

УЧАСТЬ ВІД ІМЕНІ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ У ДІАЛОЗІ ЩОДО РОЗВИТКУ МЕДИЧНИХ БІОТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ

17-18 грудня 2021 року в Інноваційному парку UNIT.City відбувся захід у форматі ідеатону “Створення біокластеру для розвитку медичних біотехнологій в Україні”, який зібрав понад 70 представників влади, академічних інститутів та закладів вищої освіти, підприємців, стартапів та міжнародних організацій. У ідеатоні взяли участь заступниця Керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я України – Головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, заступник Міністра охорони здоров’я України Богдан Боруховський. Держлікслужбу на заході представляв заступник Голови Володимир Короленко.

Учасники зустрічі спільно опрацювали концептуальні засади створення біокластеру, його місії та цінностей, формування ланцюжка цінності для кожного зі стейкхолдерів, поспілкувалися з представниками закордонних практик розбудови біокластерів, а також зупинилися на питаннях розробки проєкту адміністративно-лабораторного комплексу. Він буде включати об’єкти спільної дослідницької інфраструктури, дослідно-промислові лінії, випробувальні лабораторії, базу для проведення доклінічних та клінічних досліджень, адміністративні та інші приміщення. Як зазначив Віктор Ляшко, у державному бюджеті на 2022 рік закладено 300 млн. грн на розвиток біокластеру, що у 3 рази більше, ніж цього року.

Біокластер покликаний створити інноваційний клімат, стати майданчиком для проведення досліджень та випробувань, платформою для комунікації та співпраці державного та приватного секторів економіки, науковців та практиків.

 

 

УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ TAIEX

Link

Share Button
УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ TAIEX
Цього року виповнилося 25 років від часу створення інструменту технічної допомоги та обміну інформацією Європейської Комісії ТАIEX.
Наразі TAIEX доступний для всіх країн, на які поширюється Європейська політика сусідства. Сьогодні реалізація проєктів Європейського Союзу в рамках інструменту ТАІЕХ є важливою запорукою ефективного впровадження реформ в Україні відповідно до положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і виступає потужною платформою для обміну кращими практиками впровадження та використання інструментів інституціональної розбудови в країнах Європейського інструменту сусідства.
Минулого року в Держлікслужбі проходив семінар «Забезпечення якості та безпечності лікарських засобів та медичних виробів», а цьогоріч продовжили тематику безпечності лікарських засобів та медвиробів семінаром «Контроль якості медичної продукції та ключові регуляторні функції».
Привітав учасників зустрічі та подякував за цінну можливість спілкування та розвитку.
Семінар дав можливість фахівцям Держлікслужби обговорити з колегами з ЄС питання політики та практики контролю за обігом дієтичних добавок, їх вмістом та торгівлею такими товарами через мережу Інтернет, обігу косметичної продукції, ринкового нагляду.

УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ PGA

Link

Share Button
УЧАСТЬ У ЩОРІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ PGA
2 грудня 2021 року автор сайту на запрошення керівництва Асоціації “Професійний уряд” (PGA Ukraine) взяв участь у VII Щорічній конференції PGA.  У заході взяли участь, зокрема, Матті Маасікас – Посол ЄС, Голова Представництво Європейського Союзу в Україні; Наталія Алюшина – Голова Національне Агентство Украіни З Питань Державноі Служби; Угіс Сікс – керівник проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU 4 PAR); Кирилл Криволап – директор Центр Економічного Відновлення, радник Прем’єр-міністра України; Максим Юрков – член правління НЕК “Укренерго”; Костянтин Кошеленко – заступник Голови Фонд державного майна України; Юрій Вітренко – Голова Правління НАК Нафтогаз України; Юрій Гусєв – Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром”; Оляна Гордієнко – Голова Наглядової ради АТ «Укрексімбанк»; Єгор Чернєв – Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації; Антон Дробович – голова Українського інституту національної пам’яті.

Конференція була присвячена побудові ефективних державних інституцій, питанням розвитку корпоративного  управління та діджиталізації як флагману трансформаційних процесів в Україні.