УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ TAIEX

Link

Share Button
УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ TAIEX
Цього року виповнилося 25 років від часу створення інструменту технічної допомоги та обміну інформацією Європейської Комісії ТАIEX.
Наразі TAIEX доступний для всіх країн, на які поширюється Європейська політика сусідства. Сьогодні реалізація проєктів Європейського Союзу в рамках інструменту ТАІЕХ є важливою запорукою ефективного впровадження реформ в Україні відповідно до положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і виступає потужною платформою для обміну кращими практиками впровадження та використання інструментів інституціональної розбудови в країнах Європейського інструменту сусідства.
Минулого року в Держлікслужбі проходив семінар «Забезпечення якості та безпечності лікарських засобів та медичних виробів», а цьогоріч продовжили тематику безпечності лікарських засобів та медвиробів семінаром «Контроль якості медичної продукції та ключові регуляторні функції».
Привітав учасників зустрічі та подякував за цінну можливість спілкування та розвитку.
Семінар дав можливість фахівцям Держлікслужби обговорити з колегами з ЄС питання політики та практики контролю за обігом дієтичних добавок, їх вмістом та торгівлею такими товарами через мережу Інтернет, обігу косметичної продукції, ринкового нагляду.