УЧАСТЬ У ДІАЛОЗІ “СУЧАСНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ІЗ КІБЕРБЕЗПЕКИ – ХТО ВІН” ВІД АСПЕН ІНСТИТУТУ КИЇВ

Link

Share Button

УЧАСТЬ У ДІАЛОЗІ “СУЧАСНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ІЗ КІБЕРБЕЗПЕКИ – ХТО ВІН” ВІД АСПЕН ІНСТИТУТУ КИЇВ

Взяв участь у діалозі “Сучасний спеціаліст із кібербезпеки – хто він”, який провели Проєкт USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” у партнерстві з Аспен Інститутом Київ. Йшлося про всі аспекти розбудови людського капіталу у сфері кібербезпеки – починаючи зі студентської лави і навіть ще раніше. Слухаючи спікерів, згадав думки американського письменника Вільяма Ворда: „Вчіться, поки інші сплять, працюйте, поки інші відпочивають, будьте готові, поки інші розслабляються, і мрійте, поки інші плачуться.“

І ще такі: “Посередній учитель викладає. Хороший учитель пояснює. Видатний учитель показує. Великий учитель надихає.“
Мати в Україні достойних, якісних, конкурентоспроможних фахівців в будь-якій галузі – це, в першу чергу, про мотивацію.

КРУГЛИЙ СТІЛ В АСС, ПРИСВЯЧЕНИЙ БОРОТЬБІ З ФАЛЬСИФІКОВАНИМИ ЛІКАМИ

Link

Share Button

КРУГЛИЙ СТІЛ В АСС, ПРИСВЯЧЕНИЙ БОРОТЬБІ З ФАЛЬСИФІКОВАНИМИ ЛІКАМИ
Фальсифікована та контрафактна продукція у фармацевтичному секторі та секторі медичного обладнання має бути ліквідована. Американська торговельна палата в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine) спільно з Посольством США в Києві 13 вересня 2023 року провели Круглий стіл «Боротьба з фальсифікованою та контрафактною продукцією в сфері охорони здоров’я».
Представники Посольства США в Україні, Управління кримінальних розслідувань Адміністрації з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США, Управління патентів і товарних знаків США, Офісу Генерального прокурора, Національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (IP Office), Служби безпеки України, Національної поліції України України, Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, а також Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності, МОЗ України, Держлікслужби України, Благодійного фонду «Пацієнти України» та міжнародні фармацевтичні виробники погодилися з необхідністю вдосконалення законодавства для боротьби з фальсифікованою та контрафактною продукцією у фармацевтичному секторі та секторі медичного обладнання.
Цей унікальний консенсус між зацікавленими сторонами може підштовхнути необхідні зміни для гармонізації української регуляторної системи з європейськими нормами та стандартами у боротьбі з фальсифікованими та підробленими лікарськими засобами, а також повної імплементації Конвенції Medicrime до українського законодавства та впровадження верифікації. Це допоможе забезпечити українському пацієнту доступ українських пацієнтів до безпечних та належної якості ліків і медичних виробів.
Також учасники зосередили увагу на обговоренні стану належного та всебічного розслідування у сфері фальсифікації та фальсифікації лікарських засобів, а також необхідності створення при Офісі Генерального прокурора спеціалізованого підрозділу з розгляду справ про порушення прав інтелектуальної власності.
Автор сайту говорив про основні цінності у сфері забезпечення якісними ліками, про вектор превенції та взаємодії з правоохоронними органами через мережу меморандумів про співпрацю, про роботу Держлікслужби в комітеті MEDICRIME.