Link

Share Button

Дорогі друзі, з Новим роком! Бажаю Вам бути здоровими та щасливими!

My dear friends, Happy New Year! I wish you be healthy and happy!

Mes chers amis, Happy New Year! Je vous souhaite d’être en bonne santé et heureux!

Mis queridos amigos, Feliz Año Nuevo! Deseo que usted sea sano y feliz!

Дорогие друзья, с Новым годом! Желаю Вам быть здоровыми и счастливыми!

我親愛的朋友,新年快樂!祝你健康快樂!

أصدقائي الأعزاء، سنة جديدة سعيدة! أتمنى لك أن تكون صحية وسعيدة!

ДОПОВІДЬ НА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАННЯХ З МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ

Link

Share Button

ДОПОВІДЬ НА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАННЯХ З МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ
У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє». Відкрила слухання Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. Учасники заслухали також виступи віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка та голови парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець. У центрі уваги виступаючих – питання, що стосуються стану, проблем та перспектив розвитку всіх щаблів медичної освіти: системи вищої медичної освіти, фармацевтичної та стоматологічної освіти, підготовки медичних кадрів для потреб Збройних Сил України; молодших спеціалістів; системи післядипломної підготовки медиків. Крім того, на розгляд винесено такі актуальні питання, як підготовка менеджерів в охороні здоров’я та фахівців з громадського здоров’я, кваліфікованих юристів для роботи в системі охорони здоров’я.
Автор зробив доповідь “Медична освіта в Україні в контексті державної кадрової політики у сфері охорони здоров’я в умовах європейської інтеграції”, відеозапис якої представляє увазі відвідувачів сайту:
Continue reading

ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЕКТУ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ

Link

Share Button

hgf_public_health_word_cloud_2ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЕКТУ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ

Нами подані до Міністерства охорони здоров’я України пропозиції до проекту Концепції розвитку громадського здоров’я в Україні. Сподіваємось на досягнення суспільного консенсусу у модернізації вітчизняної сфери громадського здоров’я.

Про концепцію ГЗ