З НОВИМ РОКОМ! HAPPY NEW YEAR!

Link

Share Button

Добігає кінця 2022 рік, рік важких випробувань для всіх нас.
Про професійне, про роботу у році, що минає, вже мав нагоду розповісти.
Зараз же хочу привітати і уклінно подякувати нашим Захисникам, Воїнам Світла, які тримають нашу Землю, наше Небо, наші Води!
Нашим Енергетикам, які розсіюють для нас холод і морок!
Звичайно ж, своїм колегам – Медикам і Фармацевтам, які вдень і вночі, щохвилини бережуть і рятують життя і здоров’я наших воїнів і цивільних!
І всім нашим Людям, які, кожен на своєму місці, наближають нашу Перемогу!
Ми вистоїмо і переможемо.
Окремі вдячність і вітання нашим закордонним друзям, які підтримують нас!

Дорогі друзі, з Новим роком! Бажаю Вам бути здоровими та щасливими!

My dear friends, Happy New Year! I wish you be healthy and happy!

Mes chers amis, Happy New Year! Je vous souhaite d’être en bonne santé et heureux!

Mis queridos amigos, Feliz Año Nuevo! Deseo que usted sea sano y feliz!

我親愛的朋友,新年快樂!祝你健康快樂!

أصدقائي الأعزاء، سنة جديدة سعيدة! أتمنى لك أن تكون صحية وسعيدة!

ЗНАКОВІ ПОДІЇ РОКУ: ЩО ЗМІНИТЬ ВІТЧИЗНЯНИЙ ФАРМРИНОК ПІД ЧАС ВІЙНИ І В МАЙБУТНЬОМУ?

Link

Share Button

ЗНАКОВІ ПОДІЇ РОКУ: ЩО ЗМІНИТЬ ВІТЧИЗНЯНИЙ ФАРМРИНОК ПІД ЧАС ВІЙНИ І В МАЙБУТНЬОМУ?

(Світлана Тернова, редактор ThePharmaMedia, журналіст)

публікація на сайті 30 грудня 2022 року

Нинішній рік видався вкрай складним для держави, суспільства і галузі охорони здоров’я. Водночас він виявився щедрим на законодавчі та урядові ініціативи у сфері обігу ліків. Чи вдалося завдяки цьому вирішити наявні проблеми, працювати на випередження й досягти позитивних зрушень? І як вони вплинуть на завтрашній день вітчизняної фарми?

Continue reading

ВПРОДОВЖ РОКУ ДЕРЖЛІКСЛУЖБА ПОСИЛИЛА МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ І ВЛАСНІ МОЖЛИВОСТІ

Link

Share Button

ВПРОДОВЖ РОКУ ДЕРЖЛІКСЛУЖБА ПОСИЛИЛА МІЖНАРОДНУ СПІВПРАЦЮ І ВЛАСНІ МОЖЛИВОСТІ
(Світлана Тернова, редактор ThePharmaMedia, журналіст)

публікація на сайті 28 грудня 2022 року

На здійснення законодавчих та урядових ініціатив у сфері обігу ліків сьогодні зосереджено увагу всіх дотичних інституцій. Багато завдань покладено на Держлікслужбу.

Про основні напрямки її роботи та підсумки діяльності у році, що минає, та плани на наступний рік розповів заступник Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, доктор медичних наук Володимир КОРОЛЕНКО.

Continue reading

ОНЛАЙН УЧАСТЬ У JHU HEALTH POLICY FORUM (США)

Link

Share Button

ОНЛАЙН УЧАСТЬ У JHU HEALTH POLICY FORUM (США)

У рамках JHU HEALTH POLICY FORUM, організованому Johns Hopkins University (США), 15 грудня 2022 року взяв  участь онлайн у зустрічі з секретарем Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб США Xavier Becerra, який раніше працював 12 термінів у Палаті представників США.

Дискусія охопила такі теми, як медсестринський персонал та керівництво медсестерами, робота щодо розширення доступу до медичної допомоги та підвищення рівності в охороні здоров’я.

Міністр Xavier Becerra є стратегічним лідером, який долав деякі з найстрашніших проблем охорони здоров’я нашого часу. Під час свого перебування на посаді він інвестував у медсестринство та ставив пріоритетом потреби різноманітних громад США.

СПРОБА ПІДКУПУ КЕРІВНИКА ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ

Link

Share Button

СПРОБА ПІДКУПУ КЕРІВНИКА ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ

09.12.2022 року  в приміщенні Держлікслужби було затримано іноземного підприємця, який  намагався  «вирішити» інтереси своєї аптечної мережі  та запропонував неправомірну вигоду голові Держлікслужби. Підприємця  викрили при передачі неправомірної вигоди у розмірі 10 тис. дол. США.

Розслідування злочину було здійснено спільно Національним антикорупційним бюро України,  Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Службою безпеки України. Слідством встановлено, що іноземець намагався передати керівнику Держлікслужби кошти, аби той посприяв і надав відповідний дозвіл для швидкого ввезення лікарських засобів які містять наркотичні  речовини і прекурсори, вільний обіг яких заборонено.

Докладну інформацію також опубліковано на офіційних сайтах та на сторінках соціальних мереж  НАБУСАП та СБУ.

11.12.2022 року слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до підприємця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 4 млн 962 тис грн. Йому повідомили підозру за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Зустріч керівництва Держлікслужби з правоохоронцями

ВИСТУП НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЛІКАРІВ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІВ

Link

Share Button

ВИСТУП НА КОНФЕРЕНЦІЇ ЛІКАРІВ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІВ

1-2 грудня 2022 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНІ НА ЕТАПІ РЕФОРМУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ ТА В УМОВАХ ПРИРОДНОЇ БІОЛОГІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ІНФЕКЦІЙНОГО ПОХОДЖЕННЯ COVID–19», співорганізаторами якої стали Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (кафедра дерматології та венерології з курсом косметології) та ВГО «Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів».

Автор сайту представив увазі учасників доповідь “ПЕРСПЕКТИВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ В АСПЕКТІ ВЗАЄМОДІЇ ЗІ СИСТЕМОЮ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я”.