ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЕ ЗАСІДАННЯ УМК

Link

Share Button

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКОГО МЕДИЧНОГО КЛУБУ

31 жовтня 2019 року взяв участь у засіданні Українського медичного клубу з доповіддю “Персоналізована медицина: перспектива”. Детально зупинився на проб­лемі сучасного вибору лікарських засобів для терапії, базуючись на сучасних даних доказової медицини. Зокрема, наголосив, що ми поступово, крок за кроком, наближаємо час, коли матимемо змогу вибирати методи лікування та ліки відповідно до потреби кожного індивідуума. А для цього необхідно враховувати безліч показників стану організму, які виникають після застосування ліків. Адже це дасть змогу в рази підвищити ефективність лікування. На сьогодні навіть кращі лікувальні засоби не дають можливості досягнути лікувального ефекту з очікуваною якістю. Визначити на молекулярному та субмолекулярному рівнях зміни, які виникають у пацієнта під час хвороби, та відповідно з цим обирати найбільш ефективну терапію — завдання найближчого майбутнього. Така тактика має своєю стратегією максимально індивідуалізувати призначення лікування і є стратегією формування персоналізованого підходу до вибору лікувальних засобів. Персоналізована медицина не суперечить доказовій, а базується на її засадах, більш прицільно персоніфікуючи призначення методів лікування. Вона, по суті, є новітньою парадигмою організації медичної допомоги, що поєднує засади доказової і прецизійної медицини, а також пацієнторієнтованої медичної допомоги.

ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Link

Share Button

ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ П’ЯТОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ , ПРИСВЯЧЕНІЙ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА, Д.МЕД.Н. ВІКТОРОВА ОЛЕКСІЯ ПАВЛОВИЧА

22-23 жовтня 2019 року у м. Києві відбулася п’ята науково-практична конференція “Безпека та нормативно-правовий супровід лікарських засобів:
від розробки до медичного застосування”, присвячена пам’яті професора, д.мед.н. Вікторова Олексія Павловича, де з привітальним словом виступив заступник Голови Держлікслужби Володимир Короленко.

Крім того, від Держлікслужби участь у цій конференції взяли:

– Ірина Суворова – директор Департаменту контролю якості лікарських засобів;

– Алла Лойченко – начальник відділу державного контролю при ввезенні на митну територію України Департаменту контролю якості лікарських засобів;

– Марина Таран – начальник відділу організації запобігання обігу неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів Департаменту контролю якості лікарських засобів.

Під час круглого столу на тему “Регуляторні питання та комунікації у розрізі здійснення фармаконагляду”, проведеного у рамках даного заходу, директор Департаменту контролю якості лікарських засобів Ірина Суворова відповіла на нагальні питання та озвучила основні моменти, пов’язані зі сферою безпеки застосування лікарських засобів та регулювання їх обігу, що потребують постійної уваги, активного обговорення та конструктивної взаємодії.

Довідково:

Зазначена науково-практична конференція включена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, проведення яких затверджено Міністерством охорони здоров’я України та Національною академією медичних наук України.

Метою проведення зазначеної конференції було:

  • обговорення організаційних та методичних питань, пов’язаних з вимогами до відображення даних з безпеки в матеріалах реєстраційного досьє;
  • вирішення питання клінічної безпеки лікарських засобів, включаючи вакцини;
  • обговорення стану та перспектив розвитку фармаконагляду на загальнодержавному рівні та у заявників лікарських засобів.

Link

Share Button
Кабінет Міністрів України
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 09 жовтня 2019 р. № 932-р
Київ
Про присвоєння Короленку В. В. третього рангу державного службовця

Прем’єр-міністр України                                    О. ГОНЧАРУК

Інд. 19

ВЕНЧУРНЕ ФІНАНСУВАННЯ – ОСНОВА ІННОВАТИКИ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я

Link

Share Button

ВЕНЧУРНЕ ФІНАНСУВАННЯ – ОСНОВА ІННОВАТИКИ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я

Розвинутий венчурний технологічний бізнес – базовий сектор постіндустріальної і нової економіки, що визначає здатність країни утримувати у світі конкурентоспроможні позиції в передових технологіях.
У сучасному світі, де панує «економіка знань», наша держава повинна не рухатись у кільватері розвинутих країн, а орієнтуватись на перспективне рівноправне глобальне партнерство.