ПІДТРИМКА УКРАЇНИ З БОКУ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

Link

Share Button

ПІДТРИМКА УКРАЇНИ З БОКУ МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

З урахуванням виключення росії з Ради Європи їхня делегація віднині не має права брати участь у Європейської комісії з фармакопеї – повідомила директорка Європейського директорату з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції (EDQM) Petra Doerr.

Підтримала Україну також Міжнародна коаліція регуляторних органів з лікарських засобів (ICMRA): росздравнадзор надалі не будуть запрошувати на майбутні зустрічі, телеконференції та робочі потоки ICMRA, а також не залучатимуть до обміну інформацією.
На офіційній сторінці Системи фармацевтичних інспекцій (PIC/S) опубліковано заяву щодо ситуації в Україні, де, зокрема, зазначено: «Враховуючи трагічні події, що тривають в Україні, PIC/S хоче висловити співчуття всім, хто постраждав від війни, зокрема найбільш вразливим: пораненим та хворим. Незалежно від обставин пацієнтам, як цивільним, так і військовим, необхідно надавати невибірковий доступ до ліків та лікування».
З повним текстом заяви можна ознайомитись на офіційному сайті PIC/S: https://picscheme.org/…/statement-on-the-situation-in….