УЧАСТЬ В МІЖВІДОМЧІЙ НАРАДІ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ У СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИКІВ

Link

Share Button

УЧАСТЬ В МІЖВІДОМЧІЙ НАРАДІ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ У СФЕРІ ОБІГУ НАРКОТИКІВ

27 січня 2022 року під головуванням Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, за участі першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Комаріди, заступника Міністра охорони здоров’я України – Головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Гончарова відбулась міжвідомча нарада з обговорення зауважень та пропозицій стосовно змін до законодавства у сфері обігу наркотиків, у тому числі проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження обсягів квот на 2022 рік, у межах яких здійснюється культивування рослин, що містять наркотичні засоби і психотропні речовини, виробництво, виготовлення, зберігання, ввезення на територію України та вивезення з території України наркотичних засобів і психотропних речовин».

Із зауваженнями щодо зазначеного документу виступили представники Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України. Учасники наради озвучили свої думки щодо запропонованих зауважень та дійшли спільного бачення щодо узгодження висловлених позицій.

Учасниками заходу також були обговорені актуальні питання замісної підтримувальної терапії, яка надається відповідним особам.

Від Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на нараді були присутні заступник Голови Володимир Короленко, начальник Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів і протидії їх незаконному обігу Роман Фурман, заступник начальника Управління – начальник Відділу ліцензування діяльності з обігу підконтрольних речовин Надія Лисенко та начальник Відділу квотування та видачі дозволів на ввезення, вивезення або транзиту підконтрольних речовин Яна Іванова.

В міжвідомчій нараді також брали участь представники Служби Безпеки України, МВС України, Національної поліції України та ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».