ПОЗАПЛАНОВІ ПЕРЕВІРКИ У СФЕРІ МЕДВИРОБІВ ПОВЕРНУЛИСЯ – ЯКІ ПОРУШЕННЯ «ПІД ПРИЦІЛОМ» І КОМУ ЧЕКАТИ НА КОНТРОЛЕРІВ

Link

Share Button

ПОЗАПЛАНОВІ ПЕРЕВІРКИ У СФЕРІ МЕДВИРОБІВ ПОВЕРНУЛИСЯ – ЯКІ ПОРУШЕННЯ «ПІД ПРИЦІЛОМ» І КОМУ ЧЕКАТИ НА КОНТРОЛЕРІВ

(інтерв’ю виданню The Pharma Media 1 квітня 2024 року)

Уряд зняв мораторій на проведення позапланових заходів державного ринкового нагляду. Як відбуватимуться такі перевірки, на що акцентуватиметься увага та якими будуть наслідки для порушників, — розповіли представники Держлікслужби.

Володимир Короленко: Позапланові перевірки торкнуться і виробників, і розповсюджувачів медвиробів

А куди і в який спосіб можна звернутися, аби подати скаргу для здійснення перевірки того чи іншого суб’єкта господарювання?
В. К. Надіслати звернення або запит до Держлікслужби можна в паперовому чи електронному вигляді або заповнити форму, розміщену на вебсайті служби в розділі «Головна / Звернення споживачів (користувачів) медичних виробів, у яких міститься інформація про розповсюдження продукції, що завдала шкоди суспільним інтересам чи має недоліки, що можуть завдати такої шкоди».

Скасування мораторію позиціонується як наближення до промислового безвізу з ЄС. Чому?
В. К. Відповідно до п. 51 Плану заходів з виконання рекомендацій Європейської Комісії, представлених у Звіті про прогрес України в рамках Пакета розширення Європейського Союзу 2023 року, затвердженого розпорядженням Уряду від 09.02.2024р. № 133-р встановлено відновлення інспекційної та правозастосовної спроможності органів ринкового нагляду”.